Panos Evripidou Foundation - Πώς μπορείτε να βοήθησετε: Φόρμα χορηγίας ποδηλάτη: Τυπώστε τη φόρμα χορηγίας.... και ζητήστε από τους φίλους, την οικογένεια σας και εταιρείες για την δική τους στήριξη! How you
![Elpe - ΜΕ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ Elpe - ΜΕ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ](https://m.helpe.gr/userfiles/8a53b155-76e9-4d45-9773-a27000e44a36/4_%CE%A1%CE%91%CE%A6%CE%97%CE%9D%CE%91.edit.jpg)
Elpe - ΜΕ ΧΟΡΗΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
![Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική προσφορά προϊόντων της επιχείρησης Σταματάκης “Αρτοποιία-Ζαχαροπλαστική” προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Ηρακλείου Κρήτης και το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας περιφέρειας Κρήτης ... Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική προσφορά προϊόντων της επιχείρησης Σταματάκης “Αρτοποιία-Ζαχαροπλαστική” προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Ηρακλείου Κρήτης και το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας περιφέρειας Κρήτης ...](http://www.pronoianet.gr/wp-content/uploads/2019/07/2-3.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική προσφορά προϊόντων της επιχείρησης Σταματάκης “Αρτοποιία-Ζαχαροπλαστική” προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Ηρακλείου Κρήτης και το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας περιφέρειας Κρήτης ...
![Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και](http://www.pronoianet.gr/wp-content/uploads/2018/01/9-%CE%99%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85-20181-%CE%95%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%9C%CE%B9%CE%BD%CF%89%CF%8A%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%93%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CF%8E%CE%BD_page-0001.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και
![Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και](http://www.pronoianet.gr/wp-content/uploads/2019/07/3-3.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και
![Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και](http://www.pronoianet.gr/wp-content/uploads/2018/01/9-%CE%99%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85-20182-%CE%95%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%9C%CE%B9%CE%BD%CF%89%CF%8A%CE%BA%CF%8E%CE%BD-%CE%93%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CF%8E%CE%BD_page-0002.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή για την ευγενική χορηγία του Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μανιαδάκη Αντώνιο και των μελών της Αρμόδιας Επιτροπής του Διοικητικού Συμβουλίου της εταιρείας «Μινωικών Γραμμών» Ηρακλείου Κρήτης προς το Παράρτημα Αποθεραπείας και
![ΣΧΕΔΙΟ ΧΟΡΗΓΙΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΕΡΓΟΒΟΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΕΥΑΛΩΤΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ | Ταμείο ΑΠΕ και ΕΞ.Ε ΣΧΕΔΙΟ ΧΟΡΗΓΙΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΕΡΓΟΒΟΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΕΥΑΛΩΤΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ | Ταμείο ΑΠΕ και ΕΞ.Ε](https://resecfund.org.cy/sites/default/files/inline-images/DiadikasiaEL.png)
ΣΧΕΔΙΟ ΧΟΡΗΓΙΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΕΡΓΟΒΟΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΕΥΑΛΩΤΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ | Ταμείο ΑΠΕ και ΕΞ.Ε
![STILIDA NEWS: Ευχαριστήρια επιστολή Δημάρχου Στυλίδας για τη χορηγία σχολικών ειδών για τους μαθητές του Δήμου μας από την εταιρεία SKAG STILIDA NEWS: Ευχαριστήρια επιστολή Δημάρχου Στυλίδας για τη χορηγία σχολικών ειδών για τους μαθητές του Δήμου μας από την εταιρεία SKAG](https://2.bp.blogspot.com/-MWRNOE9HG4w/WAXnmpmGQMI/AAAAAAABZTY/lSipAVtZnCowJovn-AbYvPqNEr9vE8X2ACLcB/s1600/epistoli.png)