👕 Σχολικές Εκδρομές 2022. 👕 Αναμνηστικά Μπλουζάκια για τις σχολικές σας εκδρομές. https://bit.ly/3p9gFDT #excursion #school #tshirt #hoodies #design... | By Mplouzaki4u | Facebook
![Αναμνηστικά δώρα από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων 7ου Δημοτικού Σχολείου Τρίπολης | Arcadia Portal Αναμνηστικά δώρα από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων 7ου Δημοτικού Σχολείου Τρίπολης | Arcadia Portal](https://www.arcadiaportal.gr/sites/default/files/field/image/201085016_867134770538781_6938699205851184865_n.jpg)
Αναμνηστικά δώρα από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων 7ου Δημοτικού Σχολείου Τρίπολης | Arcadia Portal
Για την αποφοίτηση της Στ' τάξης ο Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων ετοίμασε μπλουζάκια ως αναμνηστικό δώρο για τους μαθητές και τους δασκάλους !!! Μετά όμως από επιθυμία των μαθητών να τα έχουν
![Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Νηπιαγωγείου Ρέντη : ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ!!!!! Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Νηπιαγωγείου Ρέντη : ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ!!!!!](http://1.bp.blogspot.com/-A2X845GTA7w/VXgmKjCiQSI/AAAAAAAAAeE/jrUo2hZoTF0/s1600/11391094_973556599345477_1239337042442931082_n.jpg)
Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 4ου Νηπιαγωγείου Ρέντη : ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ!!!!!
![Δίχρωμη ματ μαξιλαροθήκη Λευκό – Κίτρινο, 35x35cm, για personalized δώρα συλλόγων, αναμνηστικά δώρα σχολείων, δώρα γεννεθλίων κ.α. Δίχρωμη ματ μαξιλαροθήκη Λευκό – Κίτρινο, 35x35cm, για personalized δώρα συλλόγων, αναμνηστικά δώρα σχολείων, δώρα γεννεθλίων κ.α.](https://www.sublimation.gr/wp-content/uploads/2018/09/pil12-1.png)