interior scrupulos de mărgăritar acs fc ardealul cluj Direct Fatal pasărea Colibri

U19 | Ardealul Cluj a suferit primul eşec al sezonului, pierzând în faţa  liderului ACS Poli | Federația Română de Fotbal
U19 | Ardealul Cluj a suferit primul eşec al sezonului, pierzând în faţa liderului ACS Poli | Federația Română de Fotbal

Ardealul Cluj • Alba Sport

Asociatia Judeteana de Fotbal Cluj | frf-ajf.ro

ACS FC Ardealul Cluj-Napoca

FC Brașov, sancționată de FRF cu scădere de puncte

Cupa României U19 | Vicecampioana României a fost eliminată de o echipă din  Campionatul Naţional | Federația Română de Fotbal
Cupa României U19 | Vicecampioana României a fost eliminată de o echipă din Campionatul Naţional | Federația Română de Fotbal

Asociatia Judeteana de Fotbal Cluj, Lista echipelor | frf-ajf.ro

Cluburi Cluj - Platforma Media Online - Academii, Scoli, Cluburi, Fotbal  Juvenil
Cluburi Cluj - Platforma Media Online - Academii, Scoli, Cluburi, Fotbal Juvenil

Conduşi la pauză, au marcat de trei ori în partea secundă - Graiul  Maramureșului - Cotidian independent al județului Maramureș
Conduşi la pauză, au marcat de trei ori în partea secundă - Graiul Maramureșului - Cotidian independent al județului Maramureș

U17 | FC Ardealul a reuşit şi a şaptea victorie, CS U Craiova a schimbat  liderul în Est | Federația Română de Fotbal
U17 | FC Ardealul a reuşit şi a şaptea victorie, CS U Craiova a schimbat liderul în Est | Federația Română de Fotbal

Jucatorul nostru Vaida... - ACS FC Ardealul Cluj-Napoca | Facebook

Semifinalistele se prezintă: FC Ardealul, pentru prima oară în “careul de  aşi” al juniorilor mari | Federația Română de Fotbal
Semifinalistele se prezintă: FC Ardealul, pentru prima oară în “careul de aşi” al juniorilor mari | Federația Română de Fotbal

F.C Ardealul Cluj | Facebook

FC Ardealul și FC Universitatea se întrec pe Arena locală în derby-ul  Clujului
FC Ardealul și FC Universitatea se întrec pe Arena locală în derby-ul Clujului

FC Viitorul, la un singur meci de calificare în Liga Campionilor

Echipele calificate în optimile de finală ale Cupei României Elite U19 și  U17 - Sport Clasic
Echipele calificate în optimile de finală ale Cupei României Elite U19 și U17 - Sport Clasic

Rezultatele Cautarii

Inima Ardealului fotbalistic – Pipeta Fotbalului

LIGA ELITELOR | CFR Cluj a câștigat derby-ul Ardealului la ambele categorii  de vârstă | Federația Română de Fotbal
LIGA ELITELOR | CFR Cluj a câștigat derby-ul Ardealului la ambele categorii de vârstă | Federația Română de Fotbal